Gayrimenkul Hukuku

Anasayfa » Çalışma Alanları » Gayrimenkul Hukuku

Gayrimenkul Hukuku

Türkiye’de gayrimenkul hukuku, yatırımcılar için büyük önem taşıyan karmaşık bir konudur. Bu alanda hizmet veren bir avukat, müvekkilinin Türkiye’de gayrimenkul satın alırken veya satarak karşılaşabileceği tüm hukuksal sorunlara çözümler sunar.

Özellikle yabancı yatırımcılar için Türkiye’deki gayrimenkul hukuku ‘nda mevcut yasalar ve kuralların farklı dilde olması, iş yapma sürecini daha da karmaşık hale getirebilir. Dil engeli, yatırımcıları içinden çıkılmaz bir noktaya sürükleyebilir. Ancak, bu sorunu aşmanın yolları vardır.

Türkiye’de gayrimenkul hukuku alanında uzman bir avukat ile çalışmak yerli ve yabancı tüm yatırımcılar için yaşanacak hukuksal sorunların avukatın bilgi ve tecrübesiyle önceden çözüme kavuşmasını sağlar.

Müvekkillerime verdiğim hizmetler sayesinde tüm muhtemel problemlere çözüm buluyorum. Aynı zamanda mevcut problemlere hızlı ve etkili çözüm sunarak size sağlıklı bir yatırım ortamı sağlıyorum.

Müvekkillerime verdiğim hizmetler aşağıda listelenmiştir.

Makaleler & Yazılar

Yabancılar Hukuku

Yabancılar Hukuku nun çeşitli konularına odaklanmaktayım. Çalışma izni başvuruları, gayrimenkul alım-satım kiralama işlemleri gibi konularda destek sunmaktayım.

Makaleye Git

Ceza Hukuku

Ceza hukuku avukatı müvekkilinin haklarını korumalıdır. Bireyin adil bir yargılama hakkı vardır. Bu haklara saygı duymak avukatın sorumluluğudur.

Makaleye Git