Hakkımda

Hakkımda
Anasayfa » Hakkımda

Güvenilir & Ulaşılabilir

İstanbul Üniversitesini 2010 yılında bitiren Av.Bekir Yılmaz, 2015 yılında ruhsatını alarak İstanbul Barosu’na bağlı olarak serbest avukatlığa başlamıştır. Bu süreçten itibaren yabancılar hukuku, ceza hukuku, ve gayrimenkul hukuku alanında daba takibi yapmakta ve dünyanın bir çok ülkesinden müvekkillerine hizmet vermektedir. Ayrıca ülkemizde de bir çok gayrimenkul firmasının avukatlığını yürütmektedir.

Ülkemizde yatırım yapan yabancı uyruklu kişilere yatırım danışmanlığı ve istisnai yol ile Türk vatandaşlığı kazanılması alanında danışmanlık vermektedir.

Ayrıca İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Özel Hukuk alanında yüksek lisans yapmaktadır. Tez konusu olarak 6458 Sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu kapsamında çalışma yürütmektedir.

Değerlerim

1.

Deneyimli

Gayrimenkul Hukuku, Yabancılar Hukuku & Ceza Hukuku alanlarında sayısız takip ettiğim davalar ile alanımda tecrübeli ve deneyimli bir avukat oldum. 

2.

Kuvvetli İletişim

Kolaylıkla ulaşılır olmak bu meslek için çok önemli bir unsurdur. Müvekkillerime karşı açık, dürüst, kolay ulaşılır olmayı tercih ederim. Yasal otoritelerle başarılı ve kolay şekilde iletişim kurabilmekteyim.

3.

Detaycı

Davalarımda tüm detayları dikkate alırım. Takip ettiğim dosyaları 

4.

Clarity

We delight in seeing our clients truly understand the process and the details. Our attorneys take their time to ensure every step is made simple and clear. From your initial consultation, to the signing of documents, and well into the future, we are here to demystify the process.